Home

Abil efort cârlig volei 23 ianiarie 2019 gateste ceva de mancare moale Groenlanda

Preliminarii EURO 2019 (volei f): Meciul decisiv România vs Spania are loc  sâmbătă, de la ora 18:00 - HotNews.ro
Preliminarii EURO 2019 (volei f): Meciul decisiv România vs Spania are loc sâmbătă, de la ora 18:00 - HotNews.ro

Program săptămânal - "U" Cluj 1919

Sport local: CSS Nicu Gane s a calificat la turneul semifinal de pe primul  loc din serie » Monitorul de Suceava - Miercuri, 23 Ianuarie 2019
Sport local: CSS Nicu Gane s a calificat la turneul semifinal de pe primul loc din serie » Monitorul de Suceava - Miercuri, 23 Ianuarie 2019

Volei feminin: Alba Blaj și-a aflat adversarele din Liga Campionilor

Volei băieți – don't give up/sport/licee

Înfrângere dramatică. Naționala feminină de volei a fost învinsă de Spania,  scor 2-3, în preliminariile
Înfrângere dramatică. Naționala feminină de volei a fost învinsă de Spania, scor 2-3, în preliminariile

Volei Alba Blaj s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei CEV la volei  feminin.
Volei Alba Blaj s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei CEV la volei feminin.

Piteşteanca Denisa Ionescu a jucat pentru naţionala de volei a ţării  noastre, la debutul în preliminariile CE din 2023 - argeşSPORT
Piteşteanca Denisa Ionescu a jucat pentru naţionala de volei a ţării noastre, la debutul în preliminariile CE din 2023 - argeşSPORT

Voleibalistele de la CSM Lugoj se impun categoric la Viena - Stiri24PLUS

Volei Arhive

CE Volei feminin: Olanda - România 3-0, în primul meci din grupa C -  HotNews.ro
CE Volei feminin: Olanda - România 3-0, în primul meci din grupa C - HotNews.ro

Feminin – Doarvolei

Naționala de volei U19 a României a obținut a doua victorie la Balcaniada  de la Mioveni - argeşSPORT
Naționala de volei U19 a României a obținut a doua victorie la Balcaniada de la Mioveni - argeşSPORT

Volei feminin: CS Stiinta Bacau, a doua echipa romaneasca calificata in  sferturile de finala ale Cupei CEV
Volei feminin: CS Stiinta Bacau, a doua echipa romaneasca calificata in sferturile de finala ale Cupei CEV

CAMPIONATUL EUROPEAN DE VOLEI 2019 // România și-a aflat azi adversarele de  la EURO 2019: grupă accesibilă pentru ”tricolore” și un mare avantaj
CAMPIONATUL EUROPEAN DE VOLEI 2019 // România și-a aflat azi adversarele de la EURO 2019: grupă accesibilă pentru ”tricolore” și un mare avantaj

Grupă complicată pentru România la Europeanul de volei feminin

Nationale Arhive

Aseară, în Cupa României la volei feminin, Dacia Mioveni – Volei Alba Blaj  0-3! • Alba Sport
Aseară, în Cupa României la volei feminin, Dacia Mioveni – Volei Alba Blaj 0-3! • Alba Sport

Volei feminin: Nationala Romaniei si-a aflat adversarele de la Campionatul  European de volei. “Tricolorele” vor evolua in Grupa C in Ungaria
Volei feminin: Nationala Romaniei si-a aflat adversarele de la Campionatul European de volei. “Tricolorele” vor evolua in Grupa C in Ungaria

Meciul de volei feminin România-Spania, decisiv... | News.ro

De vorbă cu laureata, modesta și ambițioasa voleibalistă Andreea Petra -  Stiri din Mures, Stiri Targu mures - Liderul presei muresene
De vorbă cu laureata, modesta și ambițioasa voleibalistă Andreea Petra - Stiri din Mures, Stiri Targu mures - Liderul presei muresene

Meci internațional de volei la Târgu Mureș - Stiri din Mures, Stiri Targu  mures - Liderul presei muresene
Meci internațional de volei la Târgu Mureș - Stiri din Mures, Stiri Targu mures - Liderul presei muresene

CS Mioveni pierde cu 3-0 restanța cu CSM Volei Alba Blaj - argeşSPORT