Home

jefuirea Uluru Execuţie ungaria korea polo campionatul mondial 2019 Reflectați dispari A stabili

Poloiștii de la Politehnica Cluj au câștigat medalia de aur la Campionatul  Mondial Masters din Coreea de Sud - FOTO - Ştiri de Cluj
Poloiștii de la Politehnica Cluj au câștigat medalia de aur la Campionatul Mondial Masters din Coreea de Sud - FOTO - Ştiri de Cluj

Tears of joy after South Korea score first water polo goal at world  championships - YouTube
Tears of joy after South Korea score first water polo goal at world championships - YouTube

Echipa națională pentru Campionatul Mondial de Seniori - Sport Clasic

Fotbal: Anglia, umilită acasă cu 4-0 de Ungaria, în Liga Naţiunilor;  Germania a învins Italia cu 5-2 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Anglia, umilită acasă cu 4-0 de Ungaria, în Liga Naţiunilor; Germania a învins Italia cu 5-2 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Gwangju 2019 Water Polo Tournament: 32 Teams Qualified - Total Waterpolo

Peste 120 de competiţii sportive internaţionale vor fi organizate în acest  an în Ungaria | Viziteaza Ungaria
Peste 120 de competiţii sportive internaţionale vor fi organizate în acest an în Ungaria | Viziteaza Ungaria

Ungaria, campioană europeană la polo pe apă după o pauză de 21 ani | Cine a  câștigat întrecerea feminină
Ungaria, campioană europeană la polo pe apă după o pauză de 21 ani | Cine a câștigat întrecerea feminină

CE: Constatin Popovici – aur și Cătălin Preda – argint la high-diving -  Sport Clasic
CE: Constatin Popovici – aur și Cătălin Preda – argint la high-diving - Sport Clasic

Tears of joy as South Korea's water polo team score – but concede 94 |  Sport | The Guardian
Tears of joy as South Korea's water polo team score – but concede 94 | Sport | The Guardian

Campionatul Mondial de Nataţie din acest an se va desfăşura în Ungaria, în  mai multe locaţii | Viziteaza Ungaria
Campionatul Mondial de Nataţie din acest an se va desfăşura în Ungaria, în mai multe locaţii | Viziteaza Ungaria

Cea mai mare dorință a lui Adi Vasile înainte de debutul României la Campionatul  Mondial de Handbal feminin - Playsport
Cea mai mare dorință a lui Adi Vasile înainte de debutul României la Campionatul Mondial de Handbal feminin - Playsport

South Korean Women's Water Polo Team Have Emotional Reaction to Only Goal

România - Ungaria, cum am trăit meciul | Corespondență LIVE din Japonia: „E  presiune mare, pentru că și dorința noastră e mare“ - Lead.ro
România - Ungaria, cum am trăit meciul | Corespondență LIVE din Japonia: „E presiune mare, pentru că și dorința noastră e mare“ - Lead.ro

România și-a aflat adversarele de la Mondialul de handbal! Derby istoric cu  Ungaria
România și-a aflat adversarele de la Mondialul de handbal! Derby istoric cu Ungaria

Lista finalelor Campionatului Mondial de Fotbal - Wikipedia

Italia este noua campioana mondiala. A invins in finala Spania cu 10-5 –  H2O polo - hold your breath
Italia este noua campioana mondiala. A invins in finala Spania cu 10-5 – H2O polo - hold your breath