Arthur gol Wetland se.sismte apa polo metrou a scoate in evidenta Bară oblică

Mister polo: La multi ani doamnelor! (FOTO)

NIKE Tricou polo Dri-FIT Academy 21 Polo | SportVision Romania

CSM Unirea Alba Iulia | Alba Iulia

Croația A Câștigat Campionatul Mondial De Polo Pe Apă | Libertatea

Întâlnim un adversar imprevizibil

Polo. Steaua S-a Calificat în Turul Al Doilea Preliminar Al Ligii  Campionilor | Libertatea
Polo. Steaua S-a Calificat în Turul Al Doilea Preliminar Al Ligii Campionilor | Libertatea

POLO. Duelul foştilor colegi | Digi24

A început Cupa României la Polo Senioare, prima competiție majoră ce se  desfășoară la Bazinul de înot didactic din Focșani – Vrancea24
A început Cupa României la Polo Senioare, prima competiție majoră ce se desfășoară la Bazinul de înot didactic din Focșani – Vrancea24

România s-a clasat pe locul 10 la Campionatul European de la Belgrad

Szeghalmi Krisztina a scris o pagină de istorie în polo-ul românesc -  Ediții locale-jud Mureș - Revista Născut pentru sport
Szeghalmi Krisztina a scris o pagină de istorie în polo-ul românesc - Ediții locale-jud Mureș - Revista Născut pentru sport

Începe barajul cu Georgia

Scandal sexual la polo!

Poloiștii de la Politehnica Cluj au câștigat medalia de aur la Campionatul  Mondial Masters din Coreea de Sud - FOTO - Ştiri de Cluj
Poloiștii de la Politehnica Cluj au câștigat medalia de aur la Campionatul Mondial Masters din Coreea de Sud - FOTO - Ştiri de Cluj

Superliga Națională De Polo 2018, Etapa A 15-a, Prima A Returului. Sportul  Studențesc Corona și CSM Digi Oradea, Victorii împărțite | Libertatea
Superliga Națională De Polo 2018, Etapa A 15-a, Prima A Returului. Sportul Studențesc Corona și CSM Digi Oradea, Victorii împărțite | Libertatea

Liga Campionilor la polo pe apă — Info Mureș

Ape grele la Londra!** Poloiștii vor juca în cea mai grea grupă la JO

FOTO | Antrenată de Vlad Hagiu, naționala feminină de polo a învins  Bulgaria la turneul "Black Sea Cup"
FOTO | Antrenată de Vlad Hagiu, naționala feminină de polo a învins Bulgaria la turneul "Black Sea Cup"

POLO. Şefii clubului Crișul, în discuţii cu posibili investitori | Digi24

Uscare rapidă sport tricou polo personalizat design company logo-ul de  brand/print broderie respirabil rever maneca scurta tricouri polo \ Topuri  & Tricouri < www.onixbluemamaianord.ro
Uscare rapidă sport tricou polo personalizat design company logo-ul de brand/print broderie respirabil rever maneca scurta tricouri polo \ Topuri & Tricouri < www.onixbluemamaianord.ro

Polo pe apă la Brașov — Info Mureș

Articol Andrei Neamțu: “Cred că visul oricărui jucător este să ajungă la  echipa națională și să-și reprezinte țara în cele mai înalte competiții” –  Federația Română de Polo
Articol Andrei Neamțu: “Cred că visul oricărui jucător este să ajungă la echipa națională și să-și reprezinte țara în cele mai înalte competiții” – Federația Română de Polo

Agenția Regională de știri inter regio news | Sportivii din Lviv,  câștigătorii campionatului Ucrainei la polo (foto)
Agenția Regională de știri inter regio news | Sportivii din Lviv, câștigătorii campionatului Ucrainei la polo (foto)

Calificările Pentru Olimpiada De La Rio. Franța Ne-a Băgat La Apă. Echipa  De Polo A Pierdut și Lupta Cu Ungaria | Libertatea
Calificările Pentru Olimpiada De La Rio. Franța Ne-a Băgat La Apă. Echipa De Polo A Pierdut și Lupta Cu Ungaria | Libertatea