Home

competiție Pacea sufletească durere rezultate tenis roma ziua de joi mm ruptură privire

Tenis: Rafael Nadal, accidentat, a fost învins de Denis Shapovalov, în  optimi la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Rafael Nadal, accidentat, a fost învins de Denis Shapovalov, în optimi la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Mastersul de la Roma se vede ÎN DIRECT la Digi Sport 2. Rezultatele de marți

Tenis: Djokovic s-a calificat în semifinalele turneului ATP Masters 1.000  de la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Djokovic s-a calificat în semifinalele turneului ATP Masters 1.000 de la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma  s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Diriyah Tennis Cup – Riad 2019: Rezultatele primei zile. Alte date despre  turneu | TENISite
Diriyah Tennis Cup – Riad 2019: Rezultatele primei zile. Alte date despre turneu | TENISite

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee | Digi24 |  Pagina 6
Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee | Digi24 | Pagina 6

Pierzătoare norocoasă la Roma, Gabriela Ruse a câștigat primul meci cu  ajutorul spectatorilor români: „M-am simțit ca la Fed Cup!” | Sport.ro
Pierzătoare norocoasă la Roma, Gabriela Ruse a câștigat primul meci cu ajutorul spectatorilor români: „M-am simțit ca la Fed Cup!” | Sport.ro

Tenis: Wawrinka s-a calificat în optimi de finală la turneul de la Roma  (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Wawrinka s-a calificat în optimi de finală la turneul de la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 134 din 670 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 134 din 670 | Prosport

Surpriză la Roma: Andrey Rublev, învins în două seturi de locul 54 ATP (Rezultatele  zilei) - HotNews.ro
Surpriză la Roma: Andrey Rublev, învins în două seturi de locul 54 ATP (Rezultatele zilei) - HotNews.ro

Video | Berdych şi Nishikori, în optimi la Roma. Rezultatele zilei

Romance tenis rezultate

Tenis - stiri, rezultate, jucatori, clasamente si calendar - Pagina 111 |  Sport.ro
Tenis - stiri, rezultate, jucatori, clasamente si calendar - Pagina 111 | Sport.ro

WTA Roma - stiri Simona Halep, tablou, scoruri, rezultate, meciuri, finala

VIDEO Surpriză mare la ATP Roma: Rafael Nadal a fost eliminat în optimi -  HotNews.ro
VIDEO Surpriză mare la ATP Roma: Rafael Nadal a fost eliminat în optimi - HotNews.ro

Iga Swiatek a spulberat-o pe Aryna Sabalenka în semifinale la Roma -  spotmedia.ro
Iga Swiatek a spulberat-o pe Aryna Sabalenka în semifinale la Roma - spotmedia.ro

WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul  sferturilor - HotNews.ro
WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul sferturilor - HotNews.ro

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi  Sport | Pagina 125 din 719
Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi Sport | Pagina 125 din 719

Video | Spectacol total la Roma, în direct pe Digi Sport. Rezultatele zilei

Simona HALEP - Alize CORNET, WTA ROMA. REZULTAT FINAL | DCNews

Tenis - stiri tenis, rezultate, Simona Halep, pagina 84 :: GSP.RO

AS Roma şi Feyenoord vor juca finala Conference League - GdS Sport

Romance tenis program meciuri

Jelena Ostapenko o elimină pe Angelique Kerber de la Roma: Rezultatele de  joi - spotmedia.ro
Jelena Ostapenko o elimină pe Angelique Kerber de la Roma: Rezultatele de joi - spotmedia.ro

Simona Halep și-a aflat adversarele la turneul de la Roma! Traseu infernal  la Foro Italico pentru româncă - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversarele la turneul de la Roma! Traseu infernal la Foro Italico pentru româncă - Eurosport

Rezultatele înregistrate în ziua a doua de la Roma: Alte două favorite au  părăsit competiția - spotmedia.ro
Rezultatele înregistrate în ziua a doua de la Roma: Alte două favorite au părăsit competiția - spotmedia.ro