Home

Pescăruş de mare lipicioasă maturitate paris teren de tenis La bordul diferență în numele

Istorie la Paris! Cori Gauff (18 ani) devine cea mai tânără finalistă, după  21 de ani: Swiatek - Gauff, finala Roland Garros 2022 | Sport.ro
Istorie la Paris! Cori Gauff (18 ani) devine cea mai tânără finalistă, după 21 de ani: Swiatek - Gauff, finala Roland Garros 2022 | Sport.ro

Sorana Cîrstea, eliminată de la Paris după ce a pierdut 12 game-uri la rând

VIDEO Elevul lui Patrick Mouratoglou, campion la Paris Masters - Victorie  spectaculoasă în fața lui Novak Djokovic - HotNews.ro
VIDEO Elevul lui Patrick Mouratoglou, campion la Paris Masters - Victorie spectaculoasă în fața lui Novak Djokovic - HotNews.ro

Cele mai frumoase terenuri de tenis din lume -AtlasSport

Alexander Zverev l-a învins pe Rafael Nadal. E în finală la Paris

Ana Bogdan a ratat calificarea în finala turneului WTA de la Paris. Câte  locuri va urca de săptămâna viitoare
Ana Bogdan a ratat calificarea în finala turneului WTA de la Paris. Câte locuri va urca de săptămâna viitoare

Rafa Nadal revine în circuit mai repede decât sperau fanii săi! Decizia  "Matadorului" - Eurosport
Rafa Nadal revine în circuit mai repede decât sperau fanii săi! Decizia "Matadorului" - Eurosport

Rune l-a învins pe Djokovic şi a câştigat turneul de la Paris - 07.11.2022  | BURSA.RO
Rune l-a învins pe Djokovic şi a câştigat turneul de la Paris - 07.11.2022 | BURSA.RO

Ștafeta s-a predat la Paris! Trofeul câștigat anul trecut de Simona Halep  pleacă în Australia: Ashleigh Barty a câștigat finala feminină la Roland  Garros 2019. "A fost meciul perfect"
Ștafeta s-a predat la Paris! Trofeul câștigat anul trecut de Simona Halep pleacă în Australia: Ashleigh Barty a câștigat finala feminină la Roland Garros 2019. "A fost meciul perfect"

Stade Roland Garros - Wikipedia

Novak Djokovic, în finala Paris Masters - Victorie obținută în tiebreakul  setului decisiv - HotNews.ro
Novak Djokovic, în finala Paris Masters - Victorie obținută în tiebreakul setului decisiv - HotNews.ro

Novak Djokovic, deranjat la Paris de o întrebare a jurnaliștilor cu privire  la fiul lui! Rugăminte pentru presă - Eurosport
Novak Djokovic, deranjat la Paris de o întrebare a jurnaliștilor cu privire la fiul lui! Rugăminte pentru presă - Eurosport

Jucător de tenis, arestat la Paris pentru că ar fi agresat un taximetrist  după eliminarea de la Roland Garros » Prima reacție a sportivului
Jucător de tenis, arestat la Paris pentru că ar fi agresat un taximetrist după eliminarea de la Roland Garros » Prima reacție a sportivului

Încă un român SCRIE ISTORIE în tenis. Joacă ACUM FINALA turneului de la  Paris – Capital
Încă un român SCRIE ISTORIE în tenis. Joacă ACUM FINALA turneului de la Paris – Capital

Holger Rune câștigă Mastersul de la Paris după o finală de poveste cu Novak  Djokovici - spotmedia.ro
Holger Rune câștigă Mastersul de la Paris după o finală de poveste cu Novak Djokovici - spotmedia.ro

Tenis: Hubert Hurkacz, semifinalist la ATP Masters 1.000 de la Paris, s-a  calificat la Turneul Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Hubert Hurkacz, semifinalist la ATP Masters 1.000 de la Paris, s-a calificat la Turneul Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

În februarie, Simona Halep și-a anunțat apropiații că se retrage din tenis:  cuvintele șocante scrise după eșecul de la Paris | Sport.ro
În februarie, Simona Halep și-a anunțat apropiații că se retrage din tenis: cuvintele șocante scrise după eșecul de la Paris | Sport.ro

Casper Ruud a scris istorie prin calificarea în sferturile de finală la  Paris Masters - Eurosport
Casper Ruud a scris istorie prin calificarea în sferturile de finală la Paris Masters - Eurosport