Home

şa foaie volantă Ai grijă scor tenis madrid simona Tara natala fa tema Hotelul

Video&Foto | Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Românca se califică în  ”sferturi” la Madrid după un nou meci excelent
Video&Foto | Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Românca se califică în ”sferturi” la Madrid după un nou meci excelent

Simona Halep, performanţă rară la Madrid: Scorul dublu 6-0 din optimi, a  doua victorie de
Simona Halep, performanţă rară la Madrid: Scorul dublu 6-0 din optimi, a doua victorie de

Simona Halep, debut perfect la Madrid sub comanda lui Patrick Mouratoglou

WTA Madrid: Încă o favorită de pe partea de tablou a Simonei Halep a fost  eliminată - HotNews.ro
WTA Madrid: Încă o favorită de pe partea de tablou a Simonei Halep a fost eliminată - HotNews.ro

WTA Madrid: Simona Halep, Irina Begu, Patricia Țig și Sorana Cîrstea joacă  azi, în optimi – Tenis, tenis, tenis
WTA Madrid: Simona Halep, Irina Begu, Patricia Țig și Sorana Cîrstea joacă azi, în optimi – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele din primul tur al  turneului Madrid Open - Stirileprotv.ro
Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele din primul tur al turneului Madrid Open - Stirileprotv.ro

Mutua Madrid Open 2019 | Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2.  Scorul întârnirilor directe este egal, 3-3 | Digi24
Mutua Madrid Open 2019 | Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2. Scorul întârnirilor directe este egal, 3-3 | Digi24

Simona Halep continuă seria meciurilor excelente, o învinge pe Coco Gauff  și trece în sferturi la Madrid - Treizecizero
Simona Halep continuă seria meciurilor excelente, o învinge pe Coco Gauff și trece în sferturi la Madrid - Treizecizero

Simona Halep - Cori Gauff, WTA Madrid. REZULTAT FINAL. Meci de senzaţie |  DCNews
Simona Halep - Cori Gauff, WTA Madrid. REZULTAT FINAL. Meci de senzaţie | DCNews

Simona Halep a demolat-o pe Paula Badosa și e în optimi la Madrid! Românca,  evoluție magnifică - Eurosport
Simona Halep a demolat-o pe Paula Badosa și e în optimi la Madrid! Românca, evoluție magnifică - Eurosport

Asta nu era in plan: Simona Halep, eliminata in optimi la Madrid! Elise  Mertens a invins-o in trei seturi, 6-4, 5-7, 5-7 | Romanca a comis un  numar-record de greseli nefortate | Sport.ro
Asta nu era in plan: Simona Halep, eliminata in optimi la Madrid! Elise Mertens a invins-o in trei seturi, 6-4, 5-7, 5-7 | Romanca a comis un numar-record de greseli nefortate | Sport.ro

Halep, fără timp de pierdut la Madrid: Simona, demonstraţie de forţă cu  chinezoaica Zhang | adevarul.ro
Halep, fără timp de pierdut la Madrid: Simona, demonstraţie de forţă cu chinezoaica Zhang | adevarul.ro

HALEP - BERTENS 4-6 4-6 | Care era scorul corect al finalei de la Madrid!  CTP a criticat-o pe Halep: greseala FATALA a Simonei! "S-a batut singura" |  Sport.ro
HALEP - BERTENS 4-6 4-6 | Care era scorul corect al finalei de la Madrid! CTP a criticat-o pe Halep: greseala FATALA a Simonei! "S-a batut singura" | Sport.ro

Simona Halep, eliminată din optimile Madrid Open într-o partidă de peste  două ore şi jumătate
Simona Halep, eliminată din optimile Madrid Open într-o partidă de peste două ore şi jumătate

Simona Halep - Ons Jabeur, prin ochii experților. Verdictul dat și ce scor  se anticipează - Eurosport
Simona Halep - Ons Jabeur, prin ochii experților. Verdictul dat și ce scor se anticipează - Eurosport

Turneul de la Madrid: cum arata traseul spre finala al Simonei Halep. Unde  o asteapta ''cosmarul'' Sabalenka
Turneul de la Madrid: cum arata traseul spre finala al Simonei Halep. Unde o asteapta ''cosmarul'' Sabalenka

Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Madrid! Românca s-a  impus clar în duelurile directe - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Madrid! Românca s-a impus clar în duelurile directe - Eurosport

Video | Simona Halep - Paula Badosa 6-3, 6-1. Meci aproape perfect și  calificare în optimi la Madrid pentru româncă
Video | Simona Halep - Paula Badosa 6-3, 6-1. Meci aproape perfect și calificare în optimi la Madrid pentru româncă

Simona Halep se califică în sferturile de finală de la Madrid - spotmedia.ro

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep, în sferturile de finală ale Madrid... | News.ro

Câţi bani poate câştiga Simona Halep la WTA Madrid 2022! A depășit-o pe  Sharapova în ierarhia all-time după calificarea în sferturi - Fanatik.ro
Câţi bani poate câştiga Simona Halep la WTA Madrid 2022! A depășit-o pe Sharapova în ierarhia all-time după calificarea în sferturi - Fanatik.ro