Home

Caiet decora nechibzuit live text tenis madrid sorana carstea Teleferic marionetă Profesor

Sorana Cîrstea, eliminată de la Roland Garros | Digi24

Halep - Mertens, LIVE TEXT și LIVE VIDEO, în turul 2 de la Madrid Open |  Digi24
Halep - Mertens, LIVE TEXT și LIVE VIDEO, în turul 2 de la Madrid Open | Digi24

Sorana Cîrstea - Wikiwand

Simona Halep și Sorana Cîrstea au aflat că Țiriac a înjumătățit premiile la  Madrid
Simona Halep și Sorana Cîrstea au aflat că Țiriac a înjumătățit premiile la Madrid

Sorana Cirstea si Monica Niculescu, eliminate in primul tur la Madrid -  Onlinesport.ro
Sorana Cirstea si Monica Niculescu, eliminate in primul tur la Madrid - Onlinesport.ro

SIMONA HALEP MADRID | Halep - Gasparyan 6-0 6-4: VICTORIE! Simona defileaza  spre turul 2! Peste cine poate da in urmatoare partida | Sport.ro
SIMONA HALEP MADRID | Halep - Gasparyan 6-0 6-4: VICTORIE! Simona defileaza spre turul 2! Peste cine poate da in urmatoare partida | Sport.ro

Sorana Cîrstea, ce apariție, la Madrid! ”Mă antrenez cu prietena mea”

Simona Halep și Sorana Cîrstea s-au calificat în sferturile de finală ale  turneului de la Madrid. Irina Begu, eliminată | LIVESCORE
Simona Halep și Sorana Cîrstea s-au calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid. Irina Begu, eliminată | LIVESCORE

The Mutua Madrid Open Virtual Pro will include Ferrer, Bencic, Tiafoe and  Cirstea - Mutua Madrid Open
The Mutua Madrid Open Virtual Pro will include Ferrer, Bencic, Tiafoe and Cirstea - Mutua Madrid Open

Dominanta Sorana Cirstea e de neoprit: s-a calificat in optimi la Roland  Garros pentru prima oara din 2009 incoace! Cu cine va juca in urmatorul  meci si cati bani va primi
Dominanta Sorana Cirstea e de neoprit: s-a calificat in optimi la Roland Garros pentru prima oara din 2009 incoace! Cu cine va juca in urmatorul meci si cati bani va primi

LIVE BLOG | Mutua Madrid Open Virtual Pro, ziua a treia. Cîrstea –  Andreescu, meciul zilei - Eurosport
LIVE BLOG | Mutua Madrid Open Virtual Pro, ziua a treia. Cîrstea – Andreescu, meciul zilei - Eurosport

Jessica Pegula - Sorana Cîrstea, WTA Madrid, Turul 1, liveSCORE GSP

Irina Begu - Elisabetta Cocciaretto 6-4, 6-4, în turul 2 la Wimbledon. Sorana  Cîrstea, eliminată de Tatjana Maria
Irina Begu - Elisabetta Cocciaretto 6-4, 6-4, în turul 2 la Wimbledon. Sorana Cîrstea, eliminată de Tatjana Maria

WTA Madrid: Sorana Cîrstea și Irina Begu, eliminate în primul tur -  HotNews.ro
WTA Madrid: Sorana Cîrstea și Irina Begu, eliminate în primul tur - HotNews.ro

Cîrstea, meci de Dosarele X cu Jabeur: Sorana a „dormit“ un set şi jumătate  şi a plătit scump | adevarul.ro
Cîrstea, meci de Dosarele X cu Jabeur: Sorana a „dormit“ un set şi jumătate şi a plătit scump | adevarul.ro

Cirstea sorana hi-res stock photography and images - Page 5 - Alamy

Bani fără număr pentru Sorana Cîrstea, iubita lui Ion Ion Țiriac

LIVE SCORE. Sorana Cîrstea - Jessica Pegula, în primul tur la Madrid

WTA Madrid: Sorana Cîrstea, învinsă în primul tur de una dintre cele mai în  formă jucătoare din circuit - HotNews.ro
WTA Madrid: Sorana Cîrstea, învinsă în primul tur de una dintre cele mai în formă jucătoare din circuit - HotNews.ro

Soc pentru Simona Halep! Poate da din nou peste 'cosmarul' Sabalenka!  Adversarele romancelor in primul tur de la Madrid | Sport.ro
Soc pentru Simona Halep! Poate da din nou peste 'cosmarul' Sabalenka! Adversarele romancelor in primul tur de la Madrid | Sport.ro

Sorana Cîrstea s-a oprit în turul trei, după un meci în care a făcut 38 de  erori neforțate (2-6, 4-6 vs Marketa Vondrousova) - HotNews.ro
Sorana Cîrstea s-a oprit în turul trei, după un meci în care a făcut 38 de erori neforțate (2-6, 4-6 vs Marketa Vondrousova) - HotNews.ro

Sorana Cîrstea, în turul al doilea al Madrid Open | Digi24

Simona Halep vs Sorana Cîrstea - Ora de start a partidei din optimile de la  Indian Wells - HotNews.ro
Simona Halep vs Sorana Cîrstea - Ora de start a partidei din optimile de la Indian Wells - HotNews.ro

Australian Open 2022 | Sorana Cîrstea - Iga Swiatek 7-5, 3-6, 3-6. Românca  nu a rezistat în decisiv. Şi-a pierdut serviciul de două ori şi a ratat  calificarea în sferturile de finală - Antena Sport
Australian Open 2022 | Sorana Cîrstea - Iga Swiatek 7-5, 3-6, 3-6. Românca nu a rezistat în decisiv. Şi-a pierdut serviciul de două ori şi a ratat calificarea în sferturile de finală - Antena Sport

Sorana Cîrstea - Anastasia Pavlyuchenkova 6-3, 2-6, 6-2. Calificare în  optimi pentru româncă
Sorana Cîrstea - Anastasia Pavlyuchenkova 6-3, 2-6, 6-2. Calificare în optimi pentru româncă

Madrid Open 2022 | Sorana Cîrstea - Nuria Parrizas-Diaz 4-6, 2-6. "Sori",  eliminată surprinzător. Irina Begu e și ea OUT - Antena Sport
Madrid Open 2022 | Sorana Cîrstea - Nuria Parrizas-Diaz 4-6, 2-6. "Sori", eliminată surprinzător. Irina Begu e și ea OUT - Antena Sport