Home

proprietar district Servitoare css sibiu baschet feminin propriu campionat limba engleză stricată

BASCHET - participare la turneu minibaschet Sibiu

Echipa de handbal feminin a CSS Sibiu s-a calificat la Turneul Final al  Campionatului Național de Handbal – Ziarul Mesagerul de Sibiu
Echipa de handbal feminin a CSS Sibiu s-a calificat la Turneul Final al Campionatului Național de Handbal – Ziarul Mesagerul de Sibiu

Turneul Final – Campionatul national de baschet feminin U18 – Club Sportiv  Scolar Targoviste
Turneul Final – Campionatul national de baschet feminin U18 – Club Sportiv Scolar Targoviste

Baschetbalistele de la CSS1 - Laguna Constanța, pe locul doi în Campionatul  Național. Două victorii în turneul de la Sibiu (GALERIE FOTO)
Baschetbalistele de la CSS1 - Laguna Constanța, pe locul doi în Campionatul Național. Două victorii în turneul de la Sibiu (GALERIE FOTO)

C.S.S Sibiu | Facebook

Grupa U13, două victorii la Sibiu. CSM Târgu Jiu U13 - CSS Sibiu U13 66-15  şi 53-42. Laurenţiu Răuţ: "Fetele au făcut două jocuri foarte bune.  Consider că suntem pe un drum
Grupa U13, două victorii la Sibiu. CSM Târgu Jiu U13 - CSS Sibiu U13 66-15 şi 53-42. Laurenţiu Răuţ: "Fetele au făcut două jocuri foarte bune. Consider că suntem pe un drum

Sportul juvenil sibian se joacă în Sala Transilvania! – Sala Transilvania  Sibiu
Sportul juvenil sibian se joacă în Sala Transilvania! – Sala Transilvania Sibiu

CSS CSM Alexandria câştigă Campionatul Feminin U20 - Baschet.ro | Totul  despre Baschet
CSS CSM Alexandria câştigă Campionatul Feminin U20 - Baschet.ro | Totul despre Baschet

U18 feminin: CSS CSM Alexandria a câștigat titlul după o victorie cu CSS  CSM Târgoviște - Baschet.ro | Totul despre Baschet
U18 feminin: CSS CSM Alexandria a câștigat titlul după o victorie cu CSS CSM Târgoviște - Baschet.ro | Totul despre Baschet

LAPI Dej, în finala campionatului național U13 la baschet feminin – VIDEO –  Someșeanul.ro
LAPI Dej, în finala campionatului național U13 la baschet feminin – VIDEO – Someșeanul.ro

Fetele lui Lucian Negru, înfrângere fără drept de apel la Alexandria

Css sibiu
Css sibiu

CSM Târgu Jiu Grupa U18 baschet feminin, partide de verificare la Sibiu /  Toma Popescu:"Turneul s-a dovedit extrem de util pentru omogenizarea  lotului" - CSM Târgu Jiu
CSM Târgu Jiu Grupa U18 baschet feminin, partide de verificare la Sibiu / Toma Popescu:"Turneul s-a dovedit extrem de util pentru omogenizarea lotului" - CSM Târgu Jiu

CSS CSM Alexandria a castigat Campionatul National U18, feminin, sezonul  2018-2019
CSS CSM Alexandria a castigat Campionatul National U18, feminin, sezonul 2018-2019

Echipa de baschet feminim Under 17 CSS Sibiu a obţinut bronzul la naţionale  - Sibiu 100
Echipa de baschet feminim Under 17 CSS Sibiu a obţinut bronzul la naţionale - Sibiu 100

CSS SIBIU - LT LUCIAN BLAGA REGHIN - YouTube

BASCHET. Juniorii de la Cetate Deva, victorioși la Sibiu – Stiri si  informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean
BASCHET. Juniorii de la Cetate Deva, victorioși la Sibiu – Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean

Prezentare echipe - CSȘ Sibiu (U16 Feminin) - United Hoops România

Fetele de la echipa de baschet sub 13 ani a CS Câmpina au câștigat toate  meciurile de la Sibiu, în debutul Campionatului Național - Campina TV
Fetele de la echipa de baschet sub 13 ani a CS Câmpina au câștigat toate meciurile de la Sibiu, în debutul Campionatului Național - Campina TV

Weekend încărcat pentru juniorii BC CSU Sibiu | CSU Sibiu

Echipa de baschet feminin, victorie importantă la „U18”, cu CSŞ Sfântu  Gheorghe! | CSM Ploiesti
Echipa de baschet feminin, victorie importantă la „U18”, cu CSŞ Sfântu Gheorghe! | CSM Ploiesti

BASCHET FEMININ/UNDER 14: CSS Alexandria a învins în finală LPS Alba Iulia  şi a câştigat un nou titlu de campioană a României! – Ziarul Liber in  Teleorman
BASCHET FEMININ/UNDER 14: CSS Alexandria a învins în finală LPS Alba Iulia şi a câştigat un nou titlu de campioană a României! – Ziarul Liber in Teleorman