Home

Furnică inexact Analgezic cine televizeaza turneu budapesta tenis Civil doc evoluţie

Ana Bogdan, eliminată în optimile de la WTA Budapesta - Meci de mare luptă  cu ocupanta locului 102 mondial - HotNews.ro
Ana Bogdan, eliminată în optimile de la WTA Budapesta - Meci de mare luptă cu ocupanta locului 102 mondial - HotNews.ro

Patricia Goina a disputat finala probei de dublu de la turneul de...

program romani budapesta – Tenis, tenis, tenis

Asistăm la un US Open istoric: Ce ne-a arătat până acum ultimul turneu  major din acest an | adevarul.ro
Asistăm la un US Open istoric: Ce ne-a arătat până acum ultimul turneu major din acest an | adevarul.ro

Revenire halucinantă în tenis! A reușit să câștige după ce a fost condusă  cu 6-0, 5-0, 30-0. Momente unice - Antena Sport
Revenire halucinantă în tenis! A reușit să câștige după ce a fost condusă cu 6-0, 5-0, 30-0. Momente unice - Antena Sport

Ana Bogdan în optimi la Budapesta | News.ro

Tenis: Amanda Anisimova a castigat turneul WTA de la Bogota - ZiarMM

Ilie Snițari, calificare în sferturile de finală ale turneului J4 Budapesta  – Federația Națională de Tenis din Moldova
Ilie Snițari, calificare în sferturile de finală ale turneului J4 Budapesta – Federația Națională de Tenis din Moldova

dublu | Romania Tenis - Part 4

WTA Budapesta: Mihaela Buzărnescu, în finală la dublu după retragerea  Irinei Bara - HotNews.ro
WTA Budapesta: Mihaela Buzărnescu, în finală la dublu după retragerea Irinei Bara - HotNews.ro

Simona Halep a câștigat turneul de la Toronto și va urca pe locul 6 în  clasamentul WTA. Sportiva, la al 24-lea titlu din carieră |  Observatornews.ro
Simona Halep a câștigat turneul de la Toronto și va urca pe locul 6 în clasamentul WTA. Sportiva, la al 24-lea titlu din carieră | Observatornews.ro

Tenismenii moldoveni au fost eliminați de la Mondialul din Budapesta | IPN

Mihaela Buzărnescu este campioană la Budapesta - Tenis

Liana Ungur a ratat calificarea pe tabloul principal la Budapesta

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Irina Bara a ajuns in semifinalele probei de dublu de la Budapesta,...

Budapesta WTA 125: Irina Begu vs Rebeka Stolmar - Românca, favorita nr. 1  după titlul de la Bucureşti - HotNews.ro
Budapesta WTA 125: Irina Begu vs Rebeka Stolmar - Românca, favorita nr. 1 după titlul de la Bucureşti - HotNews.ro

WTA: Finalistele turneelor de la Lausanne și Budapesta - HotNews.ro

Turneul WTA de la Budapesta: Jaqueline Cristian, OUT în primul tur, Irina  Bara, calificată în sferturi
Turneul WTA de la Budapesta: Jaqueline Cristian, OUT în primul tur, Irina Bara, calificată în sferturi

Simona Halep ia 8770 de dolari și 100 de puncte WTA pentru victoria de la

Alexandra Cadanţu s-a calificat în turul doi al... | News.ro

Roger Federer și-a vândut tricourile și rachetele pe sume amețitoare

WTA Budapesta: Mihaela Buzarnescu s-a calificat in optimi - HotNews.ro

Meciul care va rămâne în istoria tenisului - Revenire incredibilă la turneul  WTA 250 de la Budapesta - HotNews.ro
Meciul care va rămâne în istoria tenisului - Revenire incredibilă la turneul WTA 250 de la Budapesta - HotNews.ro

Irina Bara, in semifinalele probei de dublu a turneului "Hungarian...

WTA Budapesta: Ana Bogdan, în turul doi după ce a câștigat setul decisiv cu  6-0 - HotNews.ro
WTA Budapesta: Ana Bogdan, în turul doi după ce a câștigat setul decisiv cu 6-0 - HotNews.ro

Bombă'' în lumea tenisului: o jucătoare cunoscută a fost suspendată patru  ani pentru dopaj
Bombă'' în lumea tenisului: o jucătoare cunoscută a fost suspendată patru ani pentru dopaj