Home

legislație Elementar coastă cine este in finala la doha 2018 Elementar Patriotic noi insine

Simona Halep a revenit în țară, după retragerea de la Doha | Digi24

AGORA - Simona Halep a pierdut finala de la Doha. Sportiva româncă a primit  îngrijiri medicale
AGORA - Simona Halep a pierdut finala de la Doha. Sportiva româncă a primit îngrijiri medicale

Halep - Makarova, 6-3, 6-0, în turul 2 la Doha. Simona câștigă spectaculos  primul meci după finala de la Melbourne | Digi24
Halep - Makarova, 6-3, 6-0, în turul 2 la Doha. Simona câștigă spectaculos primul meci după finala de la Melbourne | Digi24

Cuplul Monica Niculescu/Jelena Ostapenko a pierdut dramatic finala de la  Doha | Newsweek Romania
Cuplul Monica Niculescu/Jelena Ostapenko a pierdut dramatic finala de la Doha | Newsweek Romania

Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea în primul tur la Doha! La ce  turneu va reveni românca - Eurosport
Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea în primul tur la Doha! La ce turneu va reveni românca - Eurosport

VIDEO WTA Doha: Simona Halep vs Anastasija Sevastova 6-4, 6-3/ Halep,  calificare la pas in sferturi - Aproape de nivelul maxim - HotNews.ro
VIDEO WTA Doha: Simona Halep vs Anastasija Sevastova 6-4, 6-3/ Halep, calificare la pas in sferturi - Aproape de nivelul maxim - HotNews.ro

SIMONA HALEP - ELISE MERTENS, FINALA WTA DOHA // Simona Halep a ratat un  premiu consistent » Cât ar fi câștigat dacă se impunea la Doha
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS, FINALA WTA DOHA // Simona Halep a ratat un premiu consistent » Cât ar fi câștigat dacă se impunea la Doha

Simona Halep, după calificarea în finala de la Qatar Open 2019: „A fost  probabil cel mai bun meci” | Digi24
Simona Halep, după calificarea în finala de la Qatar Open 2019: „A fost probabil cel mai bun meci” | Digi24

Monica Niculescu și Jelena Ostapenko au pierdut finala de dublu de la WTA  Doha - B1TV.ro
Monica Niculescu și Jelena Ostapenko au pierdut finala de dublu de la WTA Doha - B1TV.ro

Tenis: Poloneza Iga Swiatek a câştigat turneul de la Doha (WTA) | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Poloneza Iga Swiatek a câştigat turneul de la Doha (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep și-a aflat adversara din finala turneului de la Doha. Pe cine  va înfrunta românca
Simona Halep și-a aflat adversara din finala turneului de la Doha. Pe cine va înfrunta românca

Video | Petra Kvitova, noua campioană de la Doha. A învins-o pe Garbine  Muguruza, la fel ca în 2018
Video | Petra Kvitova, noua campioană de la Doha. A învins-o pe Garbine Muguruza, la fel ca în 2018

Mihaela Buzărnescu a fost învinsă în optimile de finală la Doha | Digi24

Zâmbim amar! Echipa masculină de gimnastică a României încheie Mondialul de  la Doha pe locul 21 și rămâne pe linia calificării pentru Tokyo 2020.  Andrei Muntean, singura prezență într-o finală (individual compus),
Zâmbim amar! Echipa masculină de gimnastică a României încheie Mondialul de la Doha pe locul 21 și rămâne pe linia calificării pentru Tokyo 2020. Andrei Muntean, singura prezență într-o finală (individual compus),

Jelena Ostapenko, "răpusă" la Doha de Anett Kontaveit! Seria de 9 victorii  a letonei, încheiată - Eurosport
Jelena Ostapenko, "răpusă" la Doha de Anett Kontaveit! Seria de 9 victorii a letonei, încheiată - Eurosport

VIDEO ​WTA Doha: Petra Kvitova, in finala - Meci electrizant de doua ore si  35 de minute impotriva Carolinei Wozniacki - HotNews.ro
VIDEO ​WTA Doha: Petra Kvitova, in finala - Meci electrizant de doua ore si 35 de minute impotriva Carolinei Wozniacki - HotNews.ro

Federația Română de Gimnastică - Denisa Golgotă a ocupat poziția 17 la  individual compus, în finala mondială de la Doha, cu un total de 51.865  puncte. Podiumul finalei: Simone Biles (SUA), Mai
Federația Română de Gimnastică - Denisa Golgotă a ocupat poziția 17 la individual compus, în finala mondială de la Doha, cu un total de 51.865 puncte. Podiumul finalei: Simone Biles (SUA), Mai

Tenis: Ana Bogdan a pierdut finala turneului WTA 125 de la Limoges |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Ana Bogdan a pierdut finala turneului WTA 125 de la Limoges | AGERPRES • Actualizează lumea.

Doha wta rezultate

Finala Qatar Open 2019: Simona Halep - Elise Mertens. Cât de periculoasă e  adversara româncei? | Digi24
Finala Qatar Open 2019: Simona Halep - Elise Mertens. Cât de periculoasă e adversara româncei? | Digi24

Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Doha: ”E probabil cel  mai bun meci
Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Doha: ”E probabil cel mai bun meci