România U19 | Federația Română de Fotbal | Pagina 2

România U19 | Federația Română de Fotbal

2011 UEFA European Under-19 Championship final tournament - Official  programme
2011 UEFA European Under-19 Championship final tournament - Official programme

Rezultat notabil pentru fotbalul românesc! Naţionala U19 a învins Austria  şi s-a calificat la Turul de Elită
Rezultat notabil pentru fotbalul românesc! Naţionala U19 a învins Austria şi s-a calificat la Turul de Elită

Italia U19 - România U19 2-1, în meciul de debut la Euro. Tricolorii mici  au visat frumos timp de o repriză - Eurosport
Italia U19 - România U19 2-1, în meciul de debut la Euro. Tricolorii mici au visat frumos timp de o repriză - Eurosport

Antrenorul nationalei de fotbal feminin U19 a Romaniei a fost diagnosticat  cu Covid-19 si e
Antrenorul nationalei de fotbal feminin U19 a Romaniei a fost diagnosticat cu Covid-19 si e

Antrenorul naționalei feminine U19, Florin Bugar, a pierdut lupta pentru  viață! | Federația Română de Fotbal
Antrenorul naționalei feminine U19, Florin Bugar, a pierdut lupta pentru viață! | Federația Română de Fotbal

Naționala de futsal U19 a României, la primul cantonament cu noul  selecționer Robert Lupu! | Federația Română de Fotbal
Naționala de futsal U19 a României, la primul cantonament cu noul selecționer Robert Lupu! | Federația Română de Fotbal