Home

Astrolabe Grămadă de Miles cine a cistigat presedentia turu 2 curriculum Capră Fă o baie

Alegeri prezidențiale în Ucraina. Actorul de comedie Volodimir Zelenski  câștigă turul 1 | Digi24
Alegeri prezidențiale în Ucraina. Actorul de comedie Volodimir Zelenski câștigă turul 1 | Digi24

Alegeri prezidențiale Franța: Emmanuel Macron, Marine Le Pen sau niciunul  dintre ei în turul 2? Dilemele votanților lui Jean-Luc Melenchon din primul  tur
Alegeri prezidențiale Franța: Emmanuel Macron, Marine Le Pen sau niciunul dintre ei în turul 2? Dilemele votanților lui Jean-Luc Melenchon din primul tur

Ce scrie presa internațională despre rezultatul primului tur al alegerilor  prezidenţiale din România | Digi24
Ce scrie presa internațională despre rezultatul primului tur al alegerilor prezidenţiale din România | Digi24

Alegeri prezidențiale 2019, turul 2. Rezultate și prezență la vot în  scrutinele din ultimii 30 de ani | Digi24
Alegeri prezidențiale 2019, turul 2. Rezultate și prezență la vot în scrutinele din ultimii 30 de ani | Digi24

OFICIAL Dacian Cioloș a câștigat primul tur al alegerilor pentru  președinția USR PLUS cu 46% în fața lui Dan Barna (43,9%) și Irineu Darău  (10%).Urmează turul doi
OFICIAL Dacian Cioloș a câștigat primul tur al alegerilor pentru președinția USR PLUS cu 46% în fața lui Dan Barna (43,9%) și Irineu Darău (10%).Urmează turul doi

Ciclism: Columbianul Sergio Higuita a câştigat Turul Cataloniei | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Ciclism: Columbianul Sergio Higuita a câştigat Turul Cataloniei | AGERPRES • Actualizează lumea.

Alegeri prezidentiale in Franta. Urnele s-au inchis. Proiectii: Emmanuel  Macron si Marine Le Pen se lupta in turul II - Stirileprotv.ro
Alegeri prezidentiale in Franta. Urnele s-au inchis. Proiectii: Emmanuel Macron si Marine Le Pen se lupta in turul II - Stirileprotv.ro

NUMĂRĂTOAREA FINALĂ: Emmanuel Macron a câştigat turul al doilea al  alegerilor prezidenţiale din Franţa - 25.04.2022 | BURSA.RO
NUMĂRĂTOAREA FINALĂ: Emmanuel Macron a câştigat turul al doilea al alegerilor prezidenţiale din Franţa - 25.04.2022 | BURSA.RO

Prima femeie presedinte a unei tari din Balcani este in Croatia. A castigat  spectaculos in turul 2, invingand candidatul PSD - Stirileprotv.ro
Prima femeie presedinte a unei tari din Balcani este in Croatia. A castigat spectaculos in turul 2, invingand candidatul PSD - Stirileprotv.ro

Rezultate alegeri Franţa 2022: Emmanuel Macron a câştigat un nou mandat de  preşedinte. Ce mesaj i-a transmis Vladimir Putin. Update - Fanatik.ro
Rezultate alegeri Franţa 2022: Emmanuel Macron a câştigat un nou mandat de preşedinte. Ce mesaj i-a transmis Vladimir Putin. Update - Fanatik.ro

LIVETEXT: Rezultatele alegerilor prezidențiale din Republica Moldova - cine  câștigă: Maia Sandu sau Igor Dodon? - moldNova
LIVETEXT: Rezultatele alegerilor prezidențiale din Republica Moldova - cine câștigă: Maia Sandu sau Igor Dodon? - moldNova

Emmanuel Macron, reales președinte al Franței, cu 58% din voturi  (exit-poll-uri) - HotNews.ro
Emmanuel Macron, reales președinte al Franței, cu 58% din voturi (exit-poll-uri) - HotNews.ro

O istorie de acum 15 ani: Cum l-a adus Mugur Isărescu pe Corneliu Vadim  Tudor în turul II al prezidenţialelor din 2000 astfel încât să câştige  alegerile Ion Iliescu şi el să
O istorie de acum 15 ani: Cum l-a adus Mugur Isărescu pe Corneliu Vadim Tudor în turul II al prezidenţialelor din 2000 astfel încât să câştige alegerile Ion Iliescu şi el să

VIDEO Numărătoarea finală: Emmanuel Macron a câştigat turul al doilea al  alegerilor prezidenţiale din Franţa | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Numărătoarea finală: Emmanuel Macron a câştigat turul al doilea al alegerilor prezidenţiale din Franţa | AGERPRES • Actualizează lumea.

Dumitru Alaiba - În turul 2 Dodon a decis să ne divizeze. Face asta pentru  că se teme. Se teme pentru că simte că deja a pierdut. Nu trebuie să-i  permitem să
Dumitru Alaiba - În turul 2 Dodon a decis să ne divizeze. Face asta pentru că se teme. Se teme pentru că simte că deja a pierdut. Nu trebuie să-i permitem să

Fostul arbitru Constantin Din este noul preşedinte al Federaţiei Române de  Handbal, după ce l-a învins în turul 2 pe Alexandru Dedu - Stiri pe surse -  Cele mai noi stiri
Fostul arbitru Constantin Din este noul preşedinte al Federaţiei Române de Handbal, după ce l-a învins în turul 2 pe Alexandru Dedu - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Brussels, Belgium. 21st Feb, 2020. Danish Prime Minister Mette Frederiksen  arrives for the second-day session of a special meeting of the European  Council at the EU headquarters in Brussels, Belgium, Feb. 21,
Brussels, Belgium. 21st Feb, 2020. Danish Prime Minister Mette Frederiksen arrives for the second-day session of a special meeting of the European Council at the EU headquarters in Brussels, Belgium, Feb. 21,

Alegeri prezidențiale 2019

Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Beatriz Haddad Maia  în turul 2 la Melbourne - Eurosport
Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Beatriz Haddad Maia în turul 2 la Melbourne - Eurosport

Luiz Inacio Lula da Silva a câştigat primul tur al prezidenţialelor din  Brazilia. Se va confrunta cu Bolsonaro în turul 2 - Stirileprotv.ro
Luiz Inacio Lula da Silva a câştigat primul tur al prezidenţialelor din Brazilia. Se va confrunta cu Bolsonaro în turul 2 - Stirileprotv.ro

Macron a câştigat turul doi al alegerilor, dar urmează şi turul trei. Le  Pen, Mélenchon şi Zemmour şi-au anunţat deja obiectivele pentru alegerile  din iunie
Macron a câştigat turul doi al alegerilor, dar urmează şi turul trei. Le Pen, Mélenchon şi Zemmour şi-au anunţat deja obiectivele pentru alegerile din iunie

ALEGERI PREZIDENTIALE 2014, turul II - Rezultate pe JUDETE. Klaus Iohannis  a castigat cu peste 70%
ALEGERI PREZIDENTIALE 2014, turul II - Rezultate pe JUDETE. Klaus Iohannis a castigat cu peste 70%